Zdravý den Stévia kapky Vanilka 50 ml

Objevte čistou sladkost přírody se 100% rostlinným sladidlem ze Stévie. Bez kalorií, bez hořkosti, ideální pro ty, kdo pečují o svou váhu. Toto sladidlo v elegantní skleněné lahvičce dokonale nahradí cukr ve vašem čaji, kávě, dezertech či zavařeninách. Složení bez konzervantů obsahuje steviolglykosid RA80%, vodu, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný a přírodní aróma. Používejte střídmě: jedna kapka sladí jako jedna kostka cukru. Tip: Pro osvěžující vanilkovou citronádu přidejte pár kapek do nápoje s vitamínem C. Skvěle chutná i dětem!

Zdravý den
ZD0159
Skladem u dodavatele
170,00 Kč
S DPH

Přírodní sladidlo bez kalorií

Objevte čistou sladkost kapek ze Stévie, 100% přírodním sladidlem získaným z rostliny stévie. Tato revoluční náhražka cukru s 0 kaloriemi je ideální volbou pro ty, kdo dbají na svou váhu a chtějí si užít sladkou chuť bez obav. Naše sladidlo je unikátní svou skvělou sladkou chutí bez jakékoliv hořkosti, uzavřené ve skleněné lahvičce, která zaručuje zachování té nejčistší chuti.

Použití: Stévie vanilkové kapky jsou perfektní pro slazení vašeho oblíbeného čaje, kávy, a různých teplých či studených nápojů, jakož i koláčů a dalších pokrmů. Vynikající také pro zavařování ovoce a zeleniny.

Složení:

  • Steviolglykosid RA80%
  • Voda
  • Vitamín C
  • Hydrogenuhličitan sodný
  • Přírodní aróma

Bez konzervačních látek.

Dávkování: Jedna kapka sladidlas nahrazuje jednu kostku cukru nebo jednu lžičku cukru. Doporučujeme maximálně 5 kapek denně na každých 15 kg tělesné hmotnosti.

Tip: Pro osvěžující vanilkovou citronádu přidejte do nápoje s vitamínem C několik kapek naší Vanilka Stévie. Děti si zamilují její lahodnou chuť!

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí a v suchu. Nevhodné pro děti do 3 let.

ZD0159