Zdravý den Stevia prášek 30 g

Objevte sílu přírody s naším sladidlem ze stévie! Toto jedinečné rostlinné sladidlo, bez kalorií, je dokonalou náhradou cukru a umělých sladidel pro pečení, smažení, vaření, nebo slazení čaje, kávy a dalších nápojů i jídel. Perfektní i pro zavařování ovoce a zeleniny, sladidlo ze stévie je 250krát sladší než běžný cukr a neobsahuje žádné konzervační látky. S naším sladidlem stačí jen 1/3 až 1/2 čajové lžičky k dosažení sladkosti 250g cukru. Přidejte do svého života sladkost bez výčitek s naším stevia práškem!

V nabídce máme také větší balení: Stévia 100g

Zdravý den
ZD0883
Skladem u dodavatele
140,00 Kč
S DPH

Stévie je unikátní rostlinné sladidlo, které se používá jako náhrada cukru a umělých sladidel. Má nulovou kalorickou hodnotu, což ho činí vhodným pro každodenní použití.

Toto sladidlo je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí snížit příjem cukru a hledají zdravější alternativu. 🌿🍯

Zde jsou klíčové informace:

  • Použití: Stévie lze použít při pečení, smažení, vaření a slazení čaje, kávy a jiných teplých nebo studených nápojů. Také je vhodná při zavařování ovoce nebo zeleniny.

  • Složení: Obsahuje Steviosid (95%) a Rebaudiosid A (RA 40%). Rebaudiosid A je až 250krát sladší než běžný cukr. Důležité je, že neobsahuje žádné konzervační látky.

  • Dávkování: Stačí použít 1/3 až 1/2 čajové lžičky Stévie, což odpovídá přibližně 250g cukru. 30g prášku Stévie dokonce nahradí až 7,5kg cukru.

  • Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Stévie není náhradou pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí a nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte v suchu.

ZD0883