VitaHarmony Ženšen 1000 mg (300 tbl.) Eko

Ženšen je fascinující bylina, která se v tradiční čínské medicíně těší velké oblibě. Jeho latinský název, Panax ginseng, evokuje sílu a vitalitu. Ať už ho nazýváme “všehoj ženšenovým” nebo “ženšenem korejským”, jeho účinky jsou pozoruhodné.

VitaHarmony
001642
9 ks
9 Zboží je ještě na skladě
Skladem
890,00 Kč
S DPH

Ženšen 1000 mg - Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng, někdy označovaný také jako všehoj ženšenový nebo ženšen korejský, je jedna z nejznámějších léčivých rostlin na světě. Široké využití ženšenu vychází z tradiční čínské medicíny, kde byl hojně využíván již od pradávna. Nejvyšší množství účinných látek obsahuje jeho kořen, který se využívá pro podporu duševního i fyzického zdraví, při dlouhodobé stresové zátěži nebo rekonvalescenci. Ženšen podporuje paměť, koncentraci, vitalitu a přispívá k osvěžení organismu. Pravidelné užívání ženšenu napomáhá eliminovat únavu, podporuje krevní oběh a sexuální zdraví a stimuluje přirozenou obranyschopnost organismu. Ženšen patří mezi přírodní adaptogeny, což jsou látky, které nám napomáhají zvládat stresové situace. Díky tomu, že ženšen napomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi, se doporučuje jeho užívání i diabetikům. Lidově se ženšen označuje jako "lidský kořen" nebo "kořen dlouhověkosti", což je příznačné pro jeho účinky v organismu.
Odesláno vy: Napiš nový originální text z tohoto: Ženšen 1000 mg - Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng, někdy označovaný také jako všehoj ženšenový nebo ženšen korejský, je jedna z nejznámějších léčivých rostlin na světě. Široké využití ženšenu vychází z tradiční čínské medicíny, kde byl hojně využíván již od pradávna. Nejvyšší množství účinných látek obsahuje jeho kořen, který se využívá pro podporu duševního i fyzického zdraví, při dlouhodobé stresové zátěži nebo rekonvalescenci. Ženšen podporuje paměť, koncentraci, vitalitu a přispívá k osvěžení organismu. Pravidelné užívání ženšenu napomáhá eliminovat únavu, podporuje krevní oběh a sexuální zdraví a stimuluje přirozenou obranyschopnost organismu. Ženšen patří mezi přírodní adaptogeny, což jsou látky, které nám napomáhají zvládat stresové situace. Díky tomu, že ženšen napomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi, se doporučuje jeho užívání i diabetikům. Lidově se ženšen označuje jako "lidský kořen" nebo "kořen dlouhověkosti", což je příznačné pro jeho účinky v organismu.

 1. Užívání:

  • Užívejte 1 tabletu denně.
  • Celou tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • V době těhotenství a kojení konzultujte dávkování s lékařem.
 2. Skladování:

  • Uchovávejte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu.
  • Držte mimo dosah dětí!
  • Minimální trvanlivost je uvedena na pravé straně obalu.
  • Chraňte před přímým sluncem.
 3. Upozornění:

  • Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Není určeno pro děti do 3 let.
  • Není náhradou za pestrou stravu a zdravý životní styl.
  • Po otevření balení spotřebujte podle doporučovaného dávkování co nejdříve.

 Obsah v 1 tabletě HMOT. %DRHP
 ŽENŠEN 1000  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena
001642
9 ks