VitaHarmony Zinek Forte 25 mg (320 tbl.) Eko

Zinek je významnou součástí enzymových systémů, které jsou důležité při látkové výměně sacharidů, tuků a proteinů. Zinek je silný antioxidant a jako takový chrání buňky před oxidativním stresem, který vzniká v důsledku nerovnováhy volných radikálů a antioxidantů v těle.

VitaHarmony
001643
9 ks
9 Zboží je ještě na skladě
Skladem
226,00 Kč
S DPH

Zinek Forte 25 mg je významnou součástí enzymových systémů, které hrají klíčovou roli při látkové výměně sacharidů, tuků a proteinů. Jeho účinky jsou mnohostranné:
  1. Udržení normálního stavu kostí, nehtů a pokožky: Zinek je nezbytný pro zdraví kostí, nehtů a pokožky. Pomáhá udržovat jejich pevnost a kvalitu.
  2. Podpora imunitního systému: Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, což je klíčové pro obranu těla proti infekcím.
  3. Plodnost a reprodukční funkce: Zinek je důležitý pro plodnost a normální funkci reprodukčních orgánů. Podílí se také na procesu buněčného dělení a tvorbě DNA.
  4. Antioxidantní účinky: Jako silný antioxidant chrání buňky před oxidativním stresem, který může poškozovat tkáně a způsobovat stárnutí.
  5. Metabolismus vitaminu A: Zinek je zapojen do metabolismu vitaminu A, což je důležité pro zrak a další rozpoznávací funkce.

  • Užívání: Užívejte 1 tabletu denně. Nejlépe po jídle.

  • Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost platí do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

  • Upozornění: Začněte užívat obsah pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt není určen dětem do 3 let. Není náhradou za pestrou stravu a zdravý životní styl.

 Obsah v 1 tabletě: HMOT. %DRHP
 ZINEK (GLUKONAN ZINEČNATÝ) 25  mg 250
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.
001643
9 ks