Značky

 • Ayura Herbal

  Ayura Herbal

  Společnost Ayura Herbal Kft. vstoupila na evropský trh v roce 2012 s jediným cílem: přinést kvalitní zdravotně prospěšné produkty z Dálného východu. Jejich nabídka zahrnuje kávy a cappuccina, která jsou obohacena o zdraví prospěšné látky. Tyto nápoje jsou vyrobeny ze speciálních bylin s tisíciletými zkušenostmi, které podporují celkovou pohodu a vitalitu. Každý šálek je jako malý rituál, spojení s přírodou a péče o tělo. Ayura Herbal Kft. se stala mostem mezi východem a západem, přinášející harmonii a blahobyt do každodenního života. 🌿🍵

  Jsme oficiálním distributorem produktů Ayura Herbal v ČR, v případě zájmu o velkoobchodní ceník, nám napište na: obchod@jefferzone.cz

 • Karma scents

  Karma scents

  Karma Scents je značka vonných tyčinek, která vznikla v Indii s důrazem na udržitelnost a etickou výrobu. Nabízí širokou škálu přírodních vůní, jako jsou růže, jasmín a santalové dřevo, které jsou známé pro své uklidňující účinky. Produkty jsou ručně vyráběné s respektem k tradičním metodám a kultuře, a jsou prezentovány v krásném balení, což je činí ideálním dárkem. Karma Scents nejenže zlepšuje meditaci a relaxaci, ale také podporuje osobní růst a pozitivní energii, čímž se stává nejen značkou, ale filozofií života. Výrobky jsou dostupné po celém světě a jsou ceněny pro svou kvalitu a autenticitu.

 • Topnatur

  Topnatur

  TOPNATUR více než 25 let přináší na český trh kvalitní doplňky stravy a výrobky zdravé výživy z vlastních originálních receptur. Nabízí široký sortiment pro bezlepkovou dietu, intoleranci na laktózu, vegany i všechny zájemce o zdravý životní styl. Specializuje se na péči o střeva, včetně přírodní vlákniny a klinicky ověřeného Colonfitu. Sídlí ve Slušovicích a jejich výrobní proces je certifikován standardem IFS.

 • VitaHarmony

  VitaHarmony

  Společnost VitaHarmony® je rodinná firma, přední český výrobce a mezinárodní distributor. Její historie sahá až do roku 1991, kdy na trh v České republice uvedla jako první a jediná 30ti složkový multivitamin CentralVita®. Tento nadčasový produkt dodnes vyhovuje zákazníkům.